Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Świętojańsko

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

240 000 zł31,41 m² 7 640,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 31,41 m2 usytuowaną na parterze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 240.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne, nowoczesne mieszkanie w Wawrowie na osiedlu Moje Bermudy Mam przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Santocko

Santocko(Świętojańsko + 24 km)

141 500 zł1 415 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepięknie położone działki o powierzchni od 1238 mkw. w cenie 100 zł za mkw. , położone w miejscowości Santocko. Największa, składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

658 000 zł53,73 m² 12 246,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 31 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 31 mkw, zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Baczyna

Baczyna(Świętojańsko + 20 km)

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Działka w centrum Baczyny z domem do generalnego remontu lub rozbiórki! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w świetnej lokalizacji? Ta oferta to doskonała okazja duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec z parkingiem Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

4 999 zł540 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala magazynowo produkcyjna Przedmiotem oferty jest murowana hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 540 m , posadowiona na działce o powierzchni 1200 m , zlokalizowana w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

278 000 zł46 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustawne 2 pokoje z balkonem | 46 m | Winda | Potencjał aranżacyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Świętojańsko + 22 km)

246 600 zł27,40 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, zlokalizowany w budynku o profilu usługowym zdominowanym przez usługi medyczne. Szczegóły dotyczące oferowanego lokalu: - powierzchnia: 27,40 m , -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie(Świętojańsko + 23 km)

120 000 zł1 121 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka o pow. 1.121 m2, położona ok. 300 m do lasu. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Świętojańsko

Świętojańsko,lubuskie

160 000 zł1 421 m² 112,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z warunkami zabudowy w spokojnej miejscowości przy lesie w gminie Krzeszyce (woj. Lubuskie). Z dostępem do prądu, wody, gazu oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij